BLUESOFT BİLGİSAYAR & BİLİŞİM

 

Firmanız için bir web sitesine ihtiyacınız var ve Google arama motorunda " web tasarımı, web tasarımı Ankara " veya benzeri anahtar kelimeleri yazdınız ve ilk sayfadan bize ulaştınız. Yani biz ilk adımı gerçekleştirdik; bizim adımızı bilmeden 

bize ulaşmanızı sağladık. Peki 2. adım nedir? Web sitemizi açtınız ve estetik kriterlere uygun, bir tarza sahip web tasarımı ile karşılaştınız. Bu arada zevkleri ve renkleri tartışmasak da biliyoruz ki estetik kriterler değişmez. Tüm detaylar, gölgeler, yansımalar, ışık oyunları, renk uyumu, geçişler, simetri...

 

YARATICILIK & YENİLİK

bluesoft-bilgisayar-web-tasarim-seo-page-rank

 

Sade ve estetik değeri yüksek tasarımlarla, kurumunuzun potansiyelini artırmak, rekabet avantajı sağlayacak yeni çözümler üretmek, sorun ve fırsatları araştırarak kurumunuza fark yaratan yeni bir kimlik kazandırmak için markaya özgü stratejiler geliştiriyoruz.

 

TASARIM

1999 yıllından bu güne edindiği bilgi birikimi ve deneyimleriyle, kurumların kurumsal yapısına uygun çözümler üreten; web tasarım, e-ticaret, program yazılımı, logo tasarım, kurumsal kimlik, promosyon vb. alanlarda faaliyet gösteren bir Ankara tasarım firmasıdır.

 

GOOGLE & BAŞARIAnkara-web-sitesi-kurulumu-google-seo-pagerank-site-kurulumu

 

Firmanızı, ürününüzü, hedeflerinizi internette yayınlarken Google ve genel kullanıcılar tarafından anlaşılır/algılanır hale getirmek. Mevcut sitenizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarını gözden geçirerek müşteri odaklı, kullanımı kolay ve dinamik bir site olması için bizimle iletişim kurunuz.

İletişim

  • Adres: Ayvalı Mahallesi
  • Ayvalı Cad. 50/B Etlik Keçiören
  • Tel: 0(312) 325 53 03
  • Fax: 0(312) 325 53 03
  • GSM: 0(542) 747 34 04

Mail List Kayıt

Scroll to top